Sracer R5P černá-šedá

3 695 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Superkancl.cz

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 1 388 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 211 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta78 % • 5 405 recenzíDalší informace

Rám
kovový
Závodní sedačka

• , zakoupeno v Superkancl.cz

Rychlá a skvělá spolupráce s pracovníky eshopu.

• Za tyto peníze, bez konkurenční PC židle
    • Přehledný návod
    • Židle vypadá kvalitně, dobře se skládá
    • Pohodlná
    • Možnosti nastavení
    • Zatím jsem na žádnou nevýhodu nepřišel

Procházel jsem hromadu eshopů, ale tato židle byla za cenu kolem 3500,-Kč opravdu bezkonkurenční. Pohodlná PC židle, která se rychle složí, nikde nic nedrhne, žádné vůle. Návod srozumitelný. Velký výběr nastavení a přizpůsobení, sedí se v ní opravdu dobře.

• , zakoupeno v Superkancl.cz

Je širší než klasické herní židle a tak naprosto vyhovuje.

Barva
Reproduktory
Rám
kovový
Závodní sedačka

Poznávacím znamením herní židle Sracer R5P je perfektní zpracování. Na řadě P (Pro) jsme si dali opravdu záležet. Hlavní pro nás byl maximální komfort při sezení. Je navržená pro náročné hráče, ale i manažery firem. Spolehlivou konstrukci tvoří dvě skořepiny se silným ocelovým rámem – sedák a opěrák. Odolný látkový potah v černém provedení má šedé detaily. Kvalitní židle nabízí atraktivní design a ergonomii. Anatomický tvar s bočním vedením je ideální pro správné držení těla. Při dlouhém sezení tak nedochází k vychýlení těla.

Sedák se šířkou 54 cm je zárukou pohodlného sezení. Je mnohem širší než u jiných, typově stejných židlí a budete mít tak dostatek místa. Má výplň ze studené pěny s vysokou odolností.

Opěradlo zad s výškou 82 cm je díky rozšíření v horní části vhodné i pro ty větší z vás. Můžete ho sklopit v několika polohách, takže můžete snadno relaxovat. Ergonomický tvar zaručuje správné držení těla.

Potah židle je z kvalitní a odolné látky černo-šedé barvy.

Součástí jsou dva odnímatelné polštářky. Ten bederní má výpň z paměťové pěny. Nesmí chybět ani polštář pro krční podporu. Oba si můžete upravit podle sebe.

Ruce si můžete opřít o pohodlné 2D područky s měkkým povrchem a kovovou základnou, které jsou výškově stavitelné, s možností pootočení – úhlové nastavení.

Svojí velikostí je vhodná pro osoby s výškou do 185 cm.

Židle má asynchronní houpací mechanismus, s množstvím konfigurací pro každého. Síla houpání se reguluje v závislosti na váze uživatele velkým plastovým šroubem umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou.

Je použitý kvalitní plynový píst s certifikátem BIFMA Class 4, zesílený černý křížtichá kolečka o průměru 60 mm pro všechny druhy podlah.

Herní židle má nosnost 130 kg, záruka je 24 měsíců.

✔  prémiové zpracování
✔  robustnější ocelový rám
✔  širší sedák a opěradlo zad
✔  sedák s výplní ze studené pěny
✔  2D područky s měkkým povrchem a kovovou základnou
✔  asynchronní mechanika s množstvím konfigurací
✔  pevný černý kříž
✔  nosnost 130 kg

Rozměry
Celková výška: 124 - 132 cm.
Celková šířka: 70 cm.
Sedák: hloubka 50 cm, šířka 54 cm.
Výška sezení: 48 - 56 cm.
Opěradlo zad: výška 82 cm.
Potahový materiál: odolná látka.
Područky: výškově stavitelné, pootočení, s měkkým povrchem.
Mechanika: houpací, s nastavením síly protiváhy.
Kříž: 5-ti ramenný, plastový, černý.
Kolečka: univerzální 60 mm pro všechny druhy podlah.
Nosnost: maximálně do 130 kg.
Hmotnost: 19,3 kg.

Balení
Šířka: 84 cm, výška: 66 cm, hloubka: 35 cm.
Hmotnost: 22,1 kg.

• , zakoupeno v Superkancl.cz

Rychlá a skvělá spolupráce s pracovníky eshopu.

• Za tyto peníze, bez konkurenční PC židle
    • Přehledný návod
    • Židle vypadá kvalitně, dobře se skládá
    • Pohodlná
    • Možnosti nastavení
    • Zatím jsem na žádnou nevýhodu nepřišel

• , zakoupeno v Superkancl.cz

Je širší než klasické herní židle a tak naprosto vyhovuje.

• Vysoce funkční

drobné vůle po smontování

• , zakoupeno v Superkancl.cz

Za tu cenu super židle k počítači, je naprosto srovnatelná s modely DX Racer, ale za třetinu, koupil jsem ji kolegyni projektatnce, která používala DX Racer, ale nechtěla umělou kůži, chtěla celotextilní, já jsem po ní převzal DX z ekokůže, mě to nevadí, židle je slušně zpracovaná, mechanika funguje dobře, kolegyně měří 171cm, já 182cm a oběma vyhovuje rozsahem nastavení, četl jsem si před tím dost podrobnou recenzi na Sracer od nějakého pána, který židli dal 90%, jeho manželka se 158cm výšky prý nedosáhla nohama na zem, to já neposoudím, tak malé lidi v kanceláři nemáme, já dávám 100%, zpracování dobré a cena 3.500,-Kč fantastická, smontoval jsem sám, max půl hodiny, návod jsem ani neotevřel, intuitivní, zvlášť když montujete během půl roku čtvrté, obdobné křeslo

• - velmi pohodlné křeslo (meřím 172 cm, váha 80 kg)
    • - širší a dlouhý sedák
    • - nastavitelné polštářky
    • - doba složení v jednom - 45 min
    • - nářadí ke smontování součástí balení
    • - stručný a přehledný návod
    • - tlustá výplň sedáku
    • - zádový a hlavový polštářek
    • - příjemný látkový potah (prodyšný)
    • - pěkný design!!!
    • - dobrý poměr cena/kvalita (alespoň na první pohled)
    • - poměrně těžké křeslo
    • - výška sedu
    • - nemá pogumovaná kolečka

Vybíral jsem opravdu dlouho mezi kancelářskou židlí i herním křeslem. I přes to, že mnohá fóra a weby radily pro koupi dražší kancelářské židle než herního křesla, rozhodl jsem se pro Sracer R5P i bez žádných dostupných recenzí.
    Nikdy před tím jsem herní křeslo neměl, pouze v kanceláři má jeden kolega Sracer R2, které použiji pro porovnání.

Oproti R2 má R5P bočnice sedáku dál od sebe a jsou celkově nižší, což umožňuje mít více rozkročený posed. I délka sedáku je delší, takže člověk do křesla hezky "zapadne". U R2 se mi zdálo že s použitím polštářku jsem seděl na 30 cm sedáku.
    Dále má R5P oproti R2 více vypolstrovaný sedák i opěradlo, takže křeslo je mnohem měkčí a komfortnější.
    Područky se dají dát opravu nízko, takže se křeslo vleze i pod nižší stoly. Já mám područky na max. výšce, a ještě mám cca 2 cm mezeru od desky stolu.

Nevýhodou je, že celkový posed je asi o 6 cm vyšší, než jsem byl zvyklý, ale při své výšce 172 cm mám pořád chodila pevně na zemi. Má partnerka (158 mm) už na zem nedosáhne. Výrobce píše, že křeslo je pro postavy do 180 cm, mne připadá pro mou výšku naprosto ideální

Poskládání křesla šlo hladce, všechny šroubky pasovaly do všech děr bez problémů.

Mezi jakými křesly jsem vybíral a proč jsem volil Sracer?
    R5 - jsem nebral kvůli barvám, ani modrá ani červená se mi do bytu absolutně nehodí, navíc rozměry sedáku jsem podobné s R2/
    R3 - má kožený potah, v létě bych se lepil a časem by se kůže začala loupat/
    CZC Bastion - píší, že je ideální pro postavy vyšší než 185 cm a váha křesla je 25 kg./
    DXRacer - velmi se mi líbilo, ale mám dvě malé děti a přišlo mi, že nejsem ochoten dát tolik peněz za křeslo, se kterým nevím, co mé děti udělají./
    Kancelářská křesla v podobné cenové relaci se mi žádná nelíbila.

Po delším časovém odstupu recenzi aktualizuji.