Racing Pro ZK-025 XL TEX černo-modré

Herní židle RACING PRO ZK-025 XL TEX černo-modrá Herní židle s textilním potahem atraktivním racing designu, židle má vnitřní kovový rám i kovový kříž, opěrák židle je možné...
2 480 Kč

látkové
Rám
Závodní sedačka

• , zakoupeno v open-sport

v porovnaní s konkurenciou v tejto kvalite vyhotovenia výborná cena. Mám už tretiu a všetky fungujú bez problému, spokojnosť.

• Kvalitní židle
    • Zatím nevrže, doufám, že to tak bude i nadále
    • Židle se dá v náklonu zaaretovat
    • Bez použití polštářků se na ní moc dobře nesedí - resp. neopírá
    • Je nutné si najít svojí polohu a neustále posouvat polštářky
    • Chybí mi podnožka do příjemně nastavené polohy - budu muset vyřešit :-)
    • Houpací mechanismus je i na nejmenší nastavení hodně tvrdý a i se svými 105 kily mám problém se zhoupnout
    • Bez sklopeného opěradla v rovné poloze se nesedí ideálně

Židli jsem pořídil jako oporu pro online výuku a práci z domova v současné době jako náhradu pár let staré lehce obyčejnější židle, která byla ovšem s touto racing design židlí měkčí a asi o něco pohodlnější, jen u ní koženka moc dlouho nevydržela, dost vrzala a vstával jsem z ní totálně mokrý. Tuto židli jsem zvolil kvůli XL velikost a textilnímu potahu, abych nebyl při dlouhých hodinách u počítače omezován, i když zadek z ní po čase bolí také. Musíte si tu najít opravdu tu svou polohu, ve které se vám bude sedět dobře při činnosti, kterou právě vykonáváte. Ale zdá se mi, že se židle pomalu přizpůsobuje, tvrdý houpací mechanismus, který byl zpočátku dost tvrdý pomalu povoluje, polštářky po chvíli také změkly. Zkrátka si člověk musí zvyknout a naučit se si zajistit pohodlí, na které je zvyklý. Barva židle není úplně taková, jakou bych rád, ale červeno-černá verze židle byla vyprodána a modro-černá se vyprodala chvíli po mém nákupu, takže jsem rád, že mám alespoň nějakou textilní v XL verzi. V pohodě se vejde pod stůl, 4D područky jsou fajn. Nenašel jsem ovšem lepší alternativu, obdoba od DXRaceru stojí 2x tolik.

• , zakoupeno v open-sport

• Pohodlné a velké herní křeslo.
    • Kvalitní materiál.

látkové
Rám
Závodní sedačka

Herní židle RACING PRO ZK-025 XL TEX černo-modrá

Herní židle s textilním potahem atraktivním racing designu, židle má vnitřní kovový rám i kovový kříž, opěrák židle je možné polohovat v mnoha polohách, 4D područky je možné nastavit jak výškově, tak do stran, vpřed i vzad i úhlově do stran.

Židle umožňuje mnoho variant sezení, má výškově nastavitelné podpěrky rukou, mnoho poloh nastavení opěrky zad a ZDARMA bederní a krční polštářky pro vymezení správného držení zad a krku.

Židle má kovovou (ocelovou) kostru sedáku i opěrky zad.

Technické údaje:

• výborně ergonomicky tvarovaná
  • odolný textilní potah
  • ocelový rám sedáku a opěrky zad
  • 4D područky nastavitelné ve 4 směrech (výškově, do stran, vpřed i vzad a do úhlu)
  • mnoho poloh nastavení opěrky zad
  • ZDARMA bederní a krční polštářek
  • velmi kvalitně zpracovaná
  • velká kolečka o průměru 60 mm
  • sedák má tvarovanou výplň ze studené pěny o vysoké hustotě
  • kvalitní pogumovaná kolečka šetrná k Vaší podlaze
  • pevný ocelový kříž
  • rozměr sedáku 55 x 48 cm
  • opěrka zad 56 x 82 cm
  • výška křesla 125 – 134 cm
  • nosnost do 130 kg
  • hmotnost 20 kg
  • záruka 24 měsíců

Obsah balení:

• kancelářská židle s kolečky – dodáváno demontované
  • návod na sestavení

• Zatím nevrže, doufám, že to tak bude i nadále
    • Židle se dá v náklonu zaaretovat
    • Bez použití polštářků se na ní moc dobře nesedí - resp. neopírá
    • Je nutné si najít svojí polohu a neustále posouvat polštářky
    • Chybí mi podnožka do příjemně nastavené polohy - budu muset vyřešit :-)
    • Bez sklopeného opěradla v rovné poloze se nesedí ideálně

• , zakoupeno v open-sport

• Pohodlné a velké herní křeslo.
    • Kvalitní materiál.