Connect IT Matrix Pro černá CGC-0600-BK

CONNECT IT Matrix Pro herní křeslo, černé Herní křeslo s ergonomickým tvarováním skořepiny --- Špičkové herní křeslo s ergonomickým tvarováním skořepiny i polstrování vyrobené...
2 999 Kč

Rám
kovový
Závodní sedačka

• , zakoupeno v OKAY.cz

Židle je dobrá, pokud nejste vysocí. Mám 160 cm a je mi přesně akorát. Pokud jste vyšší, zvolte jiný výrobek.
    S kvalitou jsem spokojená, dobře se na ní sedí, vyhovují mi i područky (pozor, nedá se nastavit jejich výška - dají se jen zvednout nahoru a dolů).
    Netočily se kolečka, které byly k židli dodány, ale poradila jsem si a dala jsem si na židli kolečka ze staré židle, nechtělo se mi kvůli tomu výrobek vracet.

super

Rám
kovový
Závodní sedačka

CONNECT IT Matrix Pro herní křeslo, černé

Herní křeslo s ergonomickým tvarováním skořepiny ---

Špičkové herní křeslo s ergonomickým tvarováním skořepiny i polstrování vyrobené z vysoce kvalitní PU kůže, která v kombinaci s ocelovým rámem garantuje dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení při každodenním hraní počítačových her. ---

Vyniká luxusním zpracováním, moderním ergonomickým designem a velmi stabilní konstrukcí. Mnohačetná nastavení vyhoví každé postavě. Design byl speciálně navržen pro dlouhodobé sezení a umožňuje i běžnou práci doma i v kanceláři. Ideální pro mnohahodinové hraní bez kompromisů. ---

Ergonomicky tvarovaná skořepina

Ergonomické polstrování

Stabilní a bezpečná konstrukce

Vysoce kvalitní pěna s vysokou hustotou garantuje pohodlné sezení

Houpací mechanismus se zámkem (houpací nebo fixní poloha)

Houpací mechanika s nastavitelnou tuhostí dle hmotnost uživatele

Snadné ovládání nastavitelných prvků 5ti ramenné šasi s pěti pojezdovými univerzálními kolečky pro každý povrch

Pojezdová kolečka s DoubleWheel konstrukcí a nezávislým IndependentWheel uložením (každé se skládá ze dvou nezávisle otočných koleček)

Područky s měkkým polstrováním a možností úplného vyklopení do vertikální polohy

Otočná kolem své osy o 360°

Plynule nastavitelná výška sedací plochy (44 - 54 cm)

Houpací sklon opěradla v úhlu až do 30°

Dvojí možnost nastavení opěradla (fixní nebo houpací)

Povrch odolný vůči běžným nečistotám s důrazem na snadnou údržbu a čištění

• Materiál čalounění: PU kůže
  • Materiál vnitřní konstrukce: ocel
  • Rozměry křesla v nejnižší poloze sedáku (šířka × hloubka × výška): 69 × 68 × 110 cm
  • Rozměry křesla v nejvyšší poloze sedáku (šířka × hloubka × výška): 69 × 68 × 120 cm
  • Rozměry sedáku (šířka × hloubka): 50 × 49 cm
  • Hmotnost: 14 kg
  • Maximální nosnost: 120 kg

---

Obsah balení:

Křeslo

Montážní nářadí

Návod k obsluze (CZ, SK, EN, DE)

4zákazníci nedoporučují produkt

super

DOSTAČUJÍCÍ PRO BĚŽNÉ POUŽÍVÁNÍ

• , zakoupeno v Alza.cz

• Zatím OK
  • , zakoupeno v Expert.cz

• Při sezení se člověk potí !

• vcelku pohodlná i kdyže sedadlo je tvrdší,
    • příjemná na sezení,
    • moderní vzhled.
    • vrže a po 3/4 roce užívání mi přijde vachrlatá
    • není ideální pro vysoké osoby (nízké opěradlo, při výšce osoby 180 cm končí opěradlo v 1/3 hlavy)

Mám ji cca 3/4 roku a objevují se první vady. Začala skřípat a vrzat. Mám vysoký stůl a potřebuji mít židli neustále vysunutou nahoru. Všimla jsem si však, že poslední dobou se začínám na židli pomaličku sesouvat dolů. Když pístem "vypumpuji" sedadlo židle zpět nahoru, cítím jak se pomaličku sunu dolů. Až na počtvrté se mi povedlo dát sedadlo nahoru a vydrželo mi na místě celou dobu. Je to otravné, hlavně když se při práci potřebujte soustředit a místo toho jen vnímáte, jak se neustále sesouváte dolů. Židle je spíše pro nenáročné zákazníky, kterým nevadí tvrdší sedadlo.

výhodou jsou sklopné opěrky

• Zvedací opěrky rukou
    • houpání
    • tvrdá
    • neodpovidá hmotnostnímu limitu
    • když jí zvednu, hned za pár sekund spadne
    • často se při opření plnou vahou uvolní a musí se zase dotahovat

Udělala jsem chybu v koupi a kdybych si měla židli možnost vyzkoušet, rozhodně si jí nekoupím.

Židli jsem primárně vybírala kvůli ceně a vzhledu, páč mi u herních židlí vadí takové ty bočnice na sedadle a taky funkci houpání.

Bohužel, funkčnost židle dost zklamala a na reklamaci to není, takže se asi někam schová nebo jí prodám jako bazarovou.

Rozhodně to není židle na dlouhé sezení u PC, je dost nepohodlná a rozhodně si nezaslouží označení herní. Nazvala bych jí možná jako lepší kancelářskou a dokázala bych si představit, že bych jí měla v kanclu místo těch, co tam máme. :)

Za tu cenu ale asi najdete lepší konkurenční produkty.

• tvrdší
  • , zakoupeno v Electro World

Očekávala jsem kvalitu, ale židle byla křivá, všude nahrnutá koženka, ledabyle posešívané švy, nepohodlná, i když byla popsána jako určená pro dlouhé, zdravé a pohodné sezení.